Jesteśmy zespołem muzycznym, który  powstał ponad 10 lat temu, a członkowie zespołu to wykształceni i doświadczeni muzycy mogący pochwalić się wieloma osiągnięciami.

Obecnie zespół na działa na terenie Podlasia jak i całej Polski.

 

Na imprezach weselnych w przerwach bawimy gości biesiadą na akordeonie, skrzypcach, saksofonie oraz dodatkowo jest puszczana muzyka w tle podczas posiłków. Zapewniamy oprawę muzyczną w kościele jak i na życzeniach oraz wyjściu z domu od Państwa młodych. Prowadzimy imprezy również w języku angielskim i białoruskim.

W repertuarze posiadamy kilkaset utworów polskich jak i zagranicznych w tym wschodnich zarówno dla starszej jak młodszej publiczności.

 

Podczas imprez weselnych robimy zabawy integracyjne m.in. Pociąg, Greg zorba, Macarena, Kaczuchy, Biesiada w kółeczku z tamburynem,biesiada za stołami, Bailando na skrzypcach i inne.

 

Zapewniamy muzykę podczas atrakcji weselnych tj. Tort dla Państwa młodych, Wiejski stół, Fotobudka, Lampiony i inne.

 

Najnowszym punktem naszej oferty jest tzw. Elvis Show, który bardzo szybko zyskał ogromne zainteresowanie oraz uznanie szerokiej rzeszy klientów.

Posiadamy sprzęt wysokiej jakości pozwalający nagłośnić wszelkiego rodzaju imprezy. Instrumenty które jakie oferujemy z naszym zespołem muzycznym to: 3 wokale męskie i 1 damski, instrumenty klawiszowe, akordeon, skrzypce, gitary, saksofon,kastaniety i tamburyn.

 

Dysponujemy też oświetleniem, które doskonale współgra z muzyką i profesjonalnym prowadzeniem każdej imprezy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szerszą ofertą.

najlepszy zespół muzyczny na wesele